توضیح محصول

Kima-Proof P نفوذناپذیر ساختن انواع ملات‌های بنایی و دوغاب‌کاری در استفاده از واترپروف بتن حاصل می‌گردد. سازگاری با انواع سیمان و انواع افزودنی‌های بتن نظیر روان کننده‌ها از مزایای استفاده از واترپروف بتن می باشد. در واقع استفاده همزمان واترپروف بتن پودری با یک روان کننده بتن باعث پخش‌شدگی یکنواخت‌تر آن در بتن شده و بنابراین توصیه می‌گردد در زمان استفاده از واترپروف بتن پودری از یک ماده کاهنده آب مناسب استفاده گردد.

اطلاعات فنی

+ اجرای بتن نفوذناپذیر جهت سدها، تصفیه خانه ها، مخازن ذخیره آب، پل‌ها، کانال‌ها، تونل‌ها و فونداسیون‌ها
+ بتن ریزی و ساخت بتن نفوذناپذیر در شوره‌زارها و مناطق حاوی یون‌های سولفات و کلر
+ ساخت مقاطع بتنی مجاور با آب دریا
+ آب بند نمودن قطعات پیش ساخته بتنی

+ انسداد کامل تمامی خلل فرج ریز ناشی از کسری فیلر سنگدانه ها
+ انتقال قابلیت آبگریزی فیلر به بتن
+ رفع جذب آب و نفوذ پذیری بتن
+ بدون تأثیر در مقاومت فشاری بتن
+ حفظ خواص آب بندی در طول زمان بهره برداری از سازه
+ جلوگیری از حمله سولفاتی و قلیایی شدن
+ جلوگیری از نفوذ یون کلر و سایر مواد شیمیایی خورنده به داخل بتن
+ قدرت پخش بسیار زیاد و سهولت اختلاط با بتن

واترپروف پودری را به داخل بچینگ یا تراک میکسر پیش یا پس از افزودن آب به مصالح خشک اضافه نمایید. واترپروف می تواند با بخش کوچکی از آب اختلاط بتن مخلوط گشته و به بتن اضافه گردد. همچنین می تواند به مخلوط آماده بتن افزوده شود و پس از اختلاط کامل، عمل بتن ریزی آغاز گردد.

به صورت پودر در کیسه‌های ۲۰کیلوگرمی موجود می‌باشد.

این محصول در بسته بندی اولیه به مدت ۱۲ ماه، به دور از سرما و یخبندان، گرما و تابش مستقیم و طولانی نور خورشید و در دمای ۱۰ الی ۳۰ درجه سانتی‌گراد قابل استفاده می‌باشد.

از دلایل اصلی نفوذپذیری بتن می توان به خلل فرج ریز میکروسکپی بین سنگدانه ها که عمدتاً ناشی از کسری فیلر می باشد و همچنین لوله های مویینی که به واسطه تبخیر آب در بتن پدیدار می گردند، اشاره نمود. لذا بهترین روش علمی و عملی برای ساخت بتن کاملاً نفوذناپذیر استفاده از پودر واترپروف به عنوان یک فیلر میکرونیزه ضد آب برای پر نمودن تمام خلل فرج ریز به همراه مواد افزودنی کاهنده آب بتن جهت کاهش نسبت آب به سیمان می باشد.

لینک کوتاه :