توضیح محصول

K.M AntiFreez NR یک تسریع کننده بر پایه کلسیم کلراید بوده که برای تسریع در زمان گیرش اولیه و کسب مقاومت بتن فرموله گردیده است. این اثربخشی به ویژه در دمای پایین و در ۲۴ ساعت اول پس از ساخت بتن قابل توجه می باشد.
مصرف این ماده در بتن منجر به کسب کارائی ثابت با مصرف آب کمتر می گردد و این امر مقاومت بتن را حتی در مقابل سیکل های ذوب و انجماد در زمان بهره برداری نیز افزایش می دهد.

اطلاعات فنی

P.N-Anti freez NR مطابق با استاندارد ASTM-D98 می باشد و همچنین بر اساس آئین نامه ASTM-C494 در رده Type-C قراردارد.

+ قطعات پیش ساخته بتنی غیر مسلح
+ انواع سازه های بتنی غیرمسلح
+ جابجایی سریع قالب های بتنی با سرعت بخشیدن به زمان گیرش

میزان مصرف این محصول ۱ الی ۵ درصد وزنی سیمان مصرفی می باشد همچنین میزان مصرف علاوه بر دمای محیط و عیار سیمان مصرفی به خصوصیات سیمان مصرفی نیز وابستگی دارد.

می توان در زمان ساخت بتن به مخلوط اضافه شود و در صورت تمایل می توانید قبل از مصرف بتن به تراک میکسر اضافه نموده که نحوه مصرف بدین صورت است که تعداد را از آب مصرفی در بچینگ کم کرده باشید و این عمل به منظور ثابت ماندن نسبت آب به سیمان در طرح اختلاط می باشد.

به صورت مایع در بشکه های ۲۲۰ لیتری یا گالن های ۲۰ لیتری آماده تحویل می باشد و در صورت سفارش مشتری در بسته بندی های خاص نیز قابل تحویل خواهد بود.

زمان مصرف در صورت نگهداری در دمای بین ۵ تا ۲۵ درجه سانتیگراد دور از تابش مستقیم و طولانی نورخورشید ۱۲ ماه در بسته بندی اولیه می باشد. چنانچه دمای محصول خارج از محدوده مذکور باشد با دفتر فنی شرکت کیمیا جهت مشاوره لازم تماس حاصل فرمائید.

ظاهر ژله ای خاکستری رنگ
وزن مخصوص ~ ۱٫۴gr/cm3
میزان کلر در محدوده مجاز آئین نامه
میزان نیتریت ندارد
نقطه اشتعال ندارد
نقطه انجماد صفر درجه

لینک کوتاه :