توضیح محصول

این محصول نوعی افزودنی زودگیر بدون کلراید بوده که به سرعت در آب پخش می شود و گیرش اولیه بتن را با تشدید حرارت زائی در بتن و همچنین روند هیدراسیون سیمان را در سنین اولیه سرعت می بخشد و این اثر به ویژه در دمای پائین و در ۲۴ ساعت اول پس از ساخت بتن قابل توجه می باشد و همچنین اثر زیان آوری بر روی لایه محافظتی اطراف آرماتورها که در واقع ناشی از خاصیت قلیایی سیمان است ندارد.

اطلاعات فنی

مطابق با استانداردهای ASTM-C494 و۲۹۳۰ ایران می باشد و همچنین بر اساس آئین نامه ASTM-C494 در رده Type-C,E قراردارد.

+ انواع سازه های بتنی مسلح در شرایط بتن ریزی در هوای سرد
+ تولید قطعات بتنی (به منظور تسریع در بازکردن قالب ها)
+ انجام کارهای ترمیمی و ساخت ملات در هوای سرد و یخبندان

1 الی ۵ درصد وزنی سیمان مصرفی می باشد. همچنین میزان مصرفK.M AntiFreez علاوه بر دمای محیط و عیار سیمان مصرفی به خصوصیات سیمان مصرفی نیز وابستگی دارد که برای شروع می توانید از جدول زیر به منظور تست کمک بگیرید.

می توان در زمان ساخت بتن به مخلوط اضافه نمود و در صورت تمایل می توانید قبل از مصرف بتن به تراک میکسر اضافه نموده که نحوه مصرف بدین صورت است که مقدار ضدیخ K.M AntiFreez را از آب مصرفی در بچینگ کم کرده باشید و این عمل به منظور ثابت ماندن نسبت آب به سیمان در طرح اختلاط می باشد.

به صورت مایع در بشکه های ۲۲۰ لیتری یا گالن های            ۲۰ لیتری آماده تحویل می باشد و در صورت سفارش مشتری در بسته بندی های خاص نیز قابل تحویل خواهد بود.

زمان مصرف در صورت نگهداری در دمای بین ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد دور از تابش مستقیم و طولانی نورخورشید ۱۸ ماه در بسته بندی اولیه می باشد. چنانچه دمای محصول خارج از محدوده مذکور باشد با دفتر فنی شرکت کیمیا جهت مشاوره لازم تماس حاصل فرمائید.

ظاهر مایع بی رنگ
وزن مخصوص ~ ۱٫۱۵gr/cm3
میزان یون کلر ندارد

لینک کوتاه :