توضیح محصول

یک حباب ساز ویژه بتن می باشد که برای کاهش نفوذ پذیری و افزایش عمر سرویس دهی سازه های بتنی در برابر سیکل های ذوب و انجماد استفاده می شود.
این ماده با ایجاد حباب های میکروسکوپی هوا به اندازه های معین و پخش شدن زنجیره ای این حباب ها در بتن خواص فوق را ایجاد می کند.

اطلاعات فنی

تولید K.M-Air10 مطابق با استانداردهای ASTMC666-ASTM C457-ASTM C233 می باشد.

+ بتن ریزی در مناطق سرد سیر
+ ساخت بتن پردوام برای سدها و مخازن، شبکه های آبیاری و زه کشی، سردخانه ها، اسکله ها و…
+ ساخت جداول و کفپوش های بتنی
+ بتن ریزی جاده ها، بزرگراه ها، پیاده رو ها و…

بهترین میزان مصرف برای کسب مشخصات خاص با انجام آزمایشات در شرایط کارگاهی تعیین می شود. میزان معمول مصرف از ۶۰ گرم الی ۲۰۰ گرم در هر ۱۰۰ کیلوگرم از مواد سیمانی بتن می باشد (۰۰۶/۰ الی ۲/۰ درصد وزنی سیمان مصرفی). برای بکارگیری میزان مصرف خارج از محدوده فوق با دفتر کیمیا تماس حاصل فرمائید.

می توان به مخلوط آماده بتن اضافه نمود وپس از اختلاط کامل، اقدام به بتن ریزی نمود. در صورت مصرف همزمان چند ماده افزودنی حتماً با دفتر فنی کیمیا تماس حاصل فرمائید.

به صورت مایع در بشکه های ۲۲۰ لیتری یا درگالن های ۲۰ لیتری موجود می باشد. در صورت سفارش مشتری در بسته بندی خاص یا بدون بسته بندی در تانکر قابل تحویل خواهد بود.

زمان مصرف در صورت نگهداری در دمای بین ۵ الی ۳۷ درجه سانتیگراد دور از تابش مستقیم و طولانی نورخورشید ۱۲ ماه دربسته بندی اصلی می باشد. چنانچه دمای محصول خارج از محدوده مذکور باشد با دفتر فنی کیمیا جهت مشاوره لازم تماس حاصل فرمائید.

ظاهر مایع بی رنگ و شفاف
وزن مخصوص ~ ۱/۰۲ در دمای ۲۲±۲ درجه سانتیگراد
میزان کلر ندارد
میزان نیتریت ندارد
نقطه اشتعال ندارد
نقطه انجماد صفر درجه سانتیگراد
PH ~ ۷

لینک کوتاه :