توضیح محصول

Kima-Epoxy R رزین تزریقی دو جزیی رقیق است که بر پایه رزین­ های اپوکسی خاص و بدون حلال تولید می­ شود. این محصول مطابق با استاندارد بین المللی ASTM C-881 تولید شده و برای تزریق در ترک­ های بتن و دیگر مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می ­گیرد.

اطلاعات فنی

این محصول بر پایه رزین­ های بسیار رقیق تولید می­ شود و برای تزریق در مویینه ­ها و ریز ترک­ ها (با عرض بیش از ۱۰۰ میکرون) در اعضای سازه ­ای مانند ستون، تیر، پی، دیوار و قطعات کف مورد استفاده قرار می­ گیرد. این محصول پس از تزریق باعث انسداد دایمی ترک­ ها و منافذ در برابر نفوذ مایعات و گازهای مهاجم می­ شود. همچنین مقاطع بتنی را به­ طور سازه ­ای بهم پیوند می­ دهد و قابلیت یک­پارچه کردن قطعات سازه را دارد.

به ­عنوان تسطیح کننده: ۲۵۰ تا ۳۵۰ گرم در مترمربع (بسته به همواری بسترکار).
به ­عنوان رزین تزریقی: بستگی به شرایط ترک­ها دارد.

ابتدا هر جزء را به­ خوبی تکان دهید. جزء B را به جزء A اضافه کنید و با استفاده از یک دریل دورکند (حداکثر ۴۰۰ دور در دقیقه) مجهز به یک همزن مناسب آن­ها را به ­مدت دو تا سه دقیقه مخلوط کنید تا مخلوطی یکنواخت به ­دست آید. برای تهیه احجام کوچکتر، یک پیمانه از جزء B را با چهار پیمانه از جزء A در ظرف تمیز مخلوط کن ریخته و به درستی مخلوط کنید. همواره مقداری رزین را مخلوط کنید که در محدوده زمان کارایی مصرف شود.

در بسته بندی ۱ و ۳ کیلوگرمی (مجموع اجزا) عرضه می­ شود.

محصول را به ­دور از تابش خورشید بر روی پالت نگه­داری و آن­ را در برابر دمای زیاد و بارندگی حفاظت کنید. در ظروف اصلی باز نشده ماندگاری این محصول ۱۲ ماه است.

شکل ظاهری مایع زرد کم رنگ (جزء A : مایع شفاف ، جزء B : مایع کهربایی)
وزن مخصوص ۱٫۰۵ کیلوگرم در لیتر (در ۲۵ درجه سانتی­گراد)
پایداری چسبندگی ۲٫۵ مگاپاسکال (بتن کنده می­ شود)
تاب فشاری ۵۵ مگاپاسکال (پس از ۷ روز)
تاب خمشی ۳۵ مگاپاسکال (پس از ۷ روز)
دمای بهره برداری ۳۵- تا ۶۵+ درجه سانتی­ گراد
سخت شدن نهایی ۱۴ روز (در ۲۵ درجه سانتی­ گراد)

لینک کوتاه :